Max Factor 2000 CALORIE Dramatic Look

niedziela, 6 października 2013

   Krótka recenzja jednego z moich ulubionych tuszy do rzęs, dla tych z Was, które jeszcze nie znalazły dla siebie  tego idealnego :).
   Jest to maskara marki Max Factor 2000 CALORIE DRAMATIC  LOOK, wersja pogrubiająca, kolor czarny. Używam go już od dłuższego czasu, czasem eksperymentuje z nowymi, ale wciąż do niego wracam, co czyni go jednym z moich ulubionych . Co właściwie  jest w nim takiego wyjątkowego?
    Po pierwsze mała, zgrabna szczoteczka świetnie nadaje się  nawet (albo szczególnie) do krótkich rzęs (takich jak moje). Uważam, że tusz jest jakościowo bardzo dobry - nie skleja moich rzęs, nie kruszy się, nie obsypuje, nie rozmazuje w ciągu dnia. Może (ale nie musi) przez pierwsze dwa, trzy dni użytkowania wydać się za rzadki i za dużo tuszu może gromadzić się na szczoteczce, ale „dolegliwość” ta ustępuje. Aby uzyskać oczekiwany efekt maluje swoje rzęsy kilkoma pociągnięciami tuszu.  Jedno pociągnięcie nie wystarcza (przynajmniej wg mnie), ale w żadnym innym tuszu również mi nie wystarcza, więc to dla mnie norma.

Dostępny jest również w wersji CURVED czyli podkręcającej oraz Wodoodpornej.


Cena: Regularna to ok 30 zł, ale często można go kupić na różnych promocjach. (np. w Rossmanie lub Superpharmie nawet za 10-15 zł)

Pojemność: 9ml

Termin przydatności: 6 miesięcy od otwarcia ( jak w większości tuszy)

Dostępne kolory: Black, Black/Brown, Navy

Dostępność produktu: Produkt łatwo dostępny (w popularnych drogeriach Rossman, Supepharm, ale również wszędzie tam gdzie znajdują się szafy produktów MaxFactor, jak również w drogeriach internetowych czy na allegro.)

 efekt na moich rzęsach:


a tu moje marniutkie rzęsy przed malowaniem:

Niestety nie widać na tych zdjęciach efektu jaki chciałam Wam pokazać, ale jeżeli będziecie kiedyś się zastanawiać nad przetestowaniem nowej maskary w przystępnej cenie to zachęcam :). A może Wy możecie jakąś polecić?

 


Brak komentarzy:

Prześlij komentarz